Nowości

Życie sławnych osób

Każdy z nas marzy o sławie. Każdy z nas chciałby mieć przy sobie grono fanów, którzy będą wpatrywali się w nas jak w obrazek. Zdobycie sławy w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Każdy z nas ma swojego idola, którego z wielką przyjemnością obserwuje. Na wielkich ekranach, jeżeli jest to gwiazda filmów lub czytając jego książki, jeżeli jest to pisarz. O takich właśnie osobach powstają książki biograficzne, dzięki czemu można dowiedzieć się o ich życiu jeszcze więcej smakowitych kąsków. Wśród takich biograficznych nowości na rynku pojawiła się właśnie książka pt.”Keanu Reeves. W roli głównej” Kitty Curran i Larissy Zageris (https://www.taniaksiazka.pl/keanu-reeves-w-roli-glownej-kitty-curran-p-1387889.html).

Życiorys gwiazdora

O tym aktorze słyszeli chyba wszyscy. W końcu to on razem z Sandrą Bullock stanowili centrum w filmach “Speed. Niebezpieczna prędkość”. Te kultowe filmy z lat 90tych cieszyły się ogromną popularnością i przyciągały do kin wielkie rzesze ludzi. Potem, kiedy te filmy prezentowane były w telewizji, wiele osób na nowo z wielką przyjemnością zabierało się za ponowne oglądanie. Nie tylko dla pięknej Sandry, ale również dla niego. Dla Keanu, który już od samego początku pokazał wszystkim na co go stać. Wielki talent aktorski, a do tego wielki człowiek, który pokazuje, że sława niekoniecznie musi uderzyć do głowy. O tym, jakim jest człowiekiem na co dzień, dowiemy się właśnie z tej książki. Warto zajrzeć do świata Keanu, który nigdy nie miał łatwego życia. I to niezależnie od tego, czy był sławny, czy też pozostawał jeszcze nikomu nie rozpoznanym człowiekiem.

Dobry człowiek

Od wielu lat się mówi, że Keanu to jeden z tych aktorów, który potrafi udowodnić, iż można być sławnym, a wcale nie obnosić się ze swoim bogactwem. W końcu to on nie otacza się sztabem ochroniarzy. Wiele osób miało już przyjemność spotkać Keanu podczas jazdy metrem. Bez wielkiego blichtru, wielkich pieniędzy, pośród innych, zwykłych ludzi, którzy każdego dnia podążają do pracy metrem. Spotkać aktora tak wielkiego formatu? Bezcenne przeżycie. Czego jeszcze nie wiemy o tym aktorze? Nie wszyscy pamiętają o tym, że aktor wychowywał się praktycznie bez ojca. Ten wybrał alkohol i narkotyki, aż w końcu wylądował w więzieniu, gdzie odsiadywał wyrok. To nie przeszkodziło Keanu wyjść na prostą. Stał się jednym z najsławniejszych aktorów o którego czasem zabijają się scenarzyści. Tylko, że wielka sława nie sprawiła, że pech o nim zapomniał. W “Keanu Reeves. W roli głównej” Kitty Curran i Larissy Zageris możemy dowiedzieć się z jakimi tragediami życiowymi Keanu miał jeszcze do czynienia.

Książka zdjęcie freepik - pl.freepik.com